• محصول
هوم تک

محصولات › تخته وایت برد شیشه ای 

برد برنامه ریزی ماهانه Month Planner 

قیمت: ۳٬۲۰۰٬۰۰۰ ریال
تخته وایت برد برنامه ریزی ماهانه
سایز: ۶۰x۸۰cm
رنگ بندی: مشکی با خطوط سفید
جنس: شیشه سکوریت مغناطیسی
هدیه ویژه: ماژیک، مگنت و حلقه

آیا از تعداد زیاد برنامه های عقب‌مانده ی خود ناراحت هستید؟ در این صورت تنها وسیله‌ای که می‌تواند شما را از این وضعیت بغرنج خارج کند، مهارت مدیریت زمان استشما زمان محدودی دارید که باید در آن همه مسئولیت‌های شخصی و حرفه ای خود را انجام دهید. لازم است که تعادل مناسبی بین کار، خانواده، و زندگی اجتماعی خود برقرار کنید، بدون این که بخواهید بر روی یک مورد تمرکز کرده و موارد دیگر را به طور کامل مورد چشم‌پوشی قرار دهید.

 مدیریت زمان،مهارتی است که در همه جنبه‌های زندگی بسیار سودمند می باشد و به شما اجازه می‌دهد که بازدهی کاری خود را افزایش داده و در همان زمان زندگی شخصی و خانوادگی مؤثری داشته باشید.
شرکت هوم تک آوازه با توجه به مساله مدیریت زمان که امروزه یکی از مهارت های افراد موفق محسوب می شود اقدام به عرضه بردهای برنامه ریزی نموده است.

این بردها که در مدل های متفاوت برای برنامه ریزی هفتگی، ماهانه و روزانه طراحی شده اند برای تمامی افرادی که نیازمند برنامه ریزی می باشند و تمایل دارند به صورت هدفمند از زمان بهره گیرند قابل استفاده می باشد. امروزه با توجه به اهمیت برنامه ریزی برای تمامی افراد با هر حرفه و موقعیت مکانی نیاز به نوشتن برنامه ای که در مکانی قابل دید قرار داشته باشد بسیار ملموس است. از این رو بردهای هوم تک را می­توان در دفاتر کار، ادارات، شرکت ها، مدارس، آموزشگاه ها و حتی منازل نیز استفاده نمود. 

یکی از مزایای استفاده از مدل های برنامه ریزی وایت برد شیشه ای هوم تک این است که می‌تواند میزان بهره‌وری شما را  برای انجام فعالیت های روزانه، هفتگی و ماهانه افزایش دهد. مدیریت مؤثر زمان به شما اجازه می‌دهد که تکالیف بیشتری را در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر به انجام برسانید.

ضمنا با خرید هر وایت برد شیشه ای یک پک کامل مارکر شامل: ماژیک، مگنت و حلقه به طور رایگان خدمتتان ارسال می گردد.

 
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
لطفاً عبارت نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد نمایید.