• محصول
هوم تک

مقالات › دپارتمان تکنولوژی آموزشی 

بوگی برد ابزاری کمکی برای افرادی که بیماریهای عصبی حرکتی دارند

۱۰ آذر ۱۳۹۵
تمرکز روی مراقبت های درمانی
بوگی بوردها ابزار ارتباطی ارزشمندی برای مادرانی اند که دارای بیماری عصبی حرکتی اند.
ما اخیرا نامه ای از رایان ویلموت ساکن سری در انگلیس دریافت کردیم.رایان نامه ای برای ما فرستاده و تجربه ی مادرش برندا در مورد یکی از محصولاتمان  را با ما درمیان گذاشته بود.
زمانی که تشخیص داده شد برندا بیماری عصبی حرکتی که یک بیماری تهاجمی است که به مغز وطناب نخاعی حمله می کند دارد، 58 ساله و سالم و سرحال بود.بیماران دارای MND به کندی توانایی کنترل عملکرد های اصلی از قبیل صحبت کردن، بلیعدن،ادراک و راه رفتن را از دست می دهند. متاسفانه برندا توان صحبت کردن خیلی واضحی نداشت و راه های ارتباطی او با کاغذ و قلم نیز بعد از ضعف ماهیچه های دستش فایده ای نداشت و دستخطش به سختی قابل خواندن بود.
پسرعموی رایان بصورت اتفاقی در سفر تجاری ای که به ایالات متحده داشت با بوگی بورد آشنا شد و دید که می تواند راه ارتباطی مفیدی برای براندا باشد بنابراین یکی برای او خرید.براساس گفته رایان استفاده از محصول ما تفاوت زیادی را در زندگی مادرش ایجاد کرد.
رایان گفته بود که:"آن کامل، دقیق و قادر بود که به مادرم اختیار ارتباط آزادانه و آسان با دوستان و خانواده را بدهد". "همچنین بوگی بورد به مادرم شانس صحبت کردن با اعضای فامیل و پزشکان درمورد چیزهای مهمی از قبیل خواسته هایش و آینده درمان های پزشکی ای که او دریافت می کرد را داد. بوگی بورد شاهرگ زندگی مادرم بود،هنوز هم به او فرصت مستقل بودن داده و به او شانس این را داده که مکالمات معمولی نزدیکی بدون اینکه اعضای خانواده به جای او صحبت کنند داشته باشد."
متاسفانه براندا مقاومتش دربرابرMND  را در 11 فوریه 2014 از دست داد. او به ما افتخار این را داد که بفهمیم بعد از اینکه صاحب بوگی بورد شد توانست با دوستان و خانواده و حتی دوست صمیمی اش برای اولین بار در این حالت گفتگو کند.ما خیلی از رایان سپاسگذاریم که داستان مادرش را با ما در میان گذاشت و آرزو داریم که او و خانواده ویلموت خوشبخت باشند.
معمولا درمان بیماری عصبی حرکتی و بیماری  ALS ناشناخته اند. تعداد افرادی که بوسیله MND تحت تاثیرند بسرعت رو به رشد است و زندگی نزدیک به 40000نفر در ایالات متحده،انگلستان و کانادا با این بیمار درهم آمیخته شده است. 
لطفا وبسایت های مرتبط با بیماری عصبی حرکتی را ببینید تا چیزهای بیشتری در مورد MNDیادبگیرید و ببینید شما چگونه می توانید تلاش هایی را که برای یافتن درمان انجام می شود را حمایت کنید.
 


ثبت دیدگاه
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.

لطفاً عبارت نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد نمایید.
مقالات مرتبط

بازگشت به دپارتمان تکنولوژی آموزشی