وایت برد های شیشه ای, وایت برد آینده

وایت برد های شیشه ای, وایت برد آینده
تاریخ:
۳۰ فروردین ۱۳۹۹

وایت برد های شیشه ای آیندهوایت بردهای شیشه ای به تدریج بازار را قبضه کرده اند و بسیاری از مصرف کنندگان این کالا، آن‌ها را به دلیل سهولت در پاک شوندگی، دوام بالا، ظاهر زیبا و سبکی انتخاب می نمایند. وایت برد های شیشه ای به سرعت در حال جایگزینی با وایت بردهای سنتی هستند. محصولاتی که حدود بیست سال قبل یکی از طراز اول ها در نوع خود به شمار می رفتند. 


وایت بردهای سنتی از انواع مختلف تخته های نئوپان یا ام دی اف ساخته می‌شوند که بر روی آن‌ها روکشی از ورق آهنی با پوشش مواد شیمیایی استاتیک و ثابت وجود دارد و در صورت استفاده مناسب می توانید حدود شش ماه تا دو سال از آن‌ها استفاده کنید. 
 
  • اما وایت برد های شیشه ای کالربرد از جنس شیشه های گرمادیده یا همان سکوریت ساخته می‌شوند که چندین برابر قوی تر از شیشه های معمولی هستند. 
 
  • بروی وایت برد های شیشه ای می توانید با ماژیک های مخصوص وایت برد، مارکر های معمولی، ماژیک های آکریلیک و حتی مارکرهای روغنی بنویسید و پاک نمائید. 
(البته گزینه های غیر از ماژیک وایت برد باید با مواد پاک کننده مخصوص پاک شود)
این تخته ها بسیار مقاوم هستند و براحتی لکه یا خش روی آن ایجاد نمی‌شود.  

بنابراین دور از انتظار نیست که بتوانید سال ها از وایت بردهای شیشه ای در دفاتر تجاری یا مراکز آموزشی استفاده کنید. 


هرچند وایت بردهای شیشه ای با همین ویژگی های فعلی نیز بسیار بهتر از وایت بردهای سنتی بوده و از نظر فناوری پیشرفته تر هستند ولی کیفیت آن‌ها هر روز در حال بهبود است.

هم وایت بردهای معمولی و هم وایت بردهای شیشه ای در حال حاضر اقدام به ارائه تخته های هوشمند کرده اند اما شما می توانید با نصب یک پروژکتور عملا از این وایت بردها به عنوان یک بستر تعاملی برای نمایش وب سایت ها، نمایش فیلم های آموزشی و ترکیب دو شیوه نوشتن و تدریس برای بسیاری از اساتید استفاده کنید.


آینده وایت بردهای شیشه ای هوشمند چگونه خواهد بود؟ 


از آنجا که وایت برد های شیشه ای به سرعت در حال جایگزینی با وایت بردهای سنتی هستند، سناریوهای مختلفی را می توان برای آن‌ها متصور شد. 

شیشه امکان استفاده از صفحه نمایش های LED و تصاویر پروژکتور را، هم از یک منبع نور خارجی و هم  از منابع داخلی فراهم می‌کند. این وایت بردها در هر اندازه ای قابل تنظیم هستند و می توان از آن‌ها به صورت نصب شده بروی دیوار، قرار دان بروی میز و یا ایستاده بروی پایه استفاده نمود.
وایت بردهای شیشه ای آینده ممکن است بسیار شبیه به چیزهایی باشند که در ده سال گذشته در فیلم ها دیده ایم
(صفحه تحقیق در فیلم گزارش اقلیت یا صفحات مورد استفاده در فیلم ماتریس)


 
  • همه این فناوری ها قبلاً به ذهن انسان خطور کرده است و فناوری هر روز ما را به تحقق آن زایش ذهنی نزدیکتر می‌کند.
تاکنون نمونه های اولیه زیادی برای وایت بردهای مارک هومتک ارائه شده است، مانند برنامه ریزی هفتگی، یادداشت روزانه و هفتگی،فرم های بیزینس مدل و صورت دیواره هایی که از کف زمین تا سقف کشیده می شوند. 


هم اکنون وایت برد های شیشه ای هوشمند قیمت بسیار بالایی داشته و هنوز در مرحله آزمایش قرار دارند اما در آینده باید منتظر خبرهای خوبی در این خصوص باشیم!


شرکت هوم تک آوازه با نام تجاری هومتک و کالر برد یکی از تولید کنندگان و مبتکران برجسته در زمینه وایت بردهای شیشه ای است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد با شماره تلفن 66405040 -021 تماس بگیرید و یا از وب سایت ما بازدید فرمائید.


 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.