وایت برد شیشه ای سوپر کلیر برنامه ریزی هفتگی Week Planner 

قیمت: ۵۲۵٬۰۰۰ تومان
خاصیت جذب آهنربا به کالربرد
چهار گوشه برش و تراش خورده بصورت نیم گرد
ضمانت یکساله کیفیت رنگ
شیشه سکوریت یا گرمادیده
مقاوم در برابر ماده پاک کننده

تخته وایت برد شیشه ای برنامه ریزی هفتگی

سایز: ۱۲۰x۸۰cm
جنس: شیشه سکوریت ۴ میل


از تعداد زیاد برنامه های عقب‌ مانده ی خود ناراحت هستید؟
در این صورت تنها وسیله‌ای که می‌تواند شما را از این وضعیت بغرنج خارج کند، مهارت مدیریت زمان است. شما زمان محدودی دارید، که باید در آن همه مسئولیت‌های شخصی و حرفه ای خود را انجام دهید پس لازم است که تعادل مناسبی بین کار، خانواده، و زندگی اجتماعی خود برقرار کنید، بدون این که بخواهید بر روی یک مورد تمرکز کرده و موارد دیگر را به طور کامل مورد چشم‌ پوشی قرار دهید.
 مدیریت زمان، مهارتی است که در همه ی جنبه‌های زندگی بسیار سودمند می باشد و به شما اجازه می‌دهد که بازدهی کاری خود را افزایش داده وهمزمان زندگی شخصی و خانوادگی مؤثری داشته باشید.
افراد زیادی از اهمیت برنامه ریزی برای رویدادها و اتفاقات مهم زندگی آگاه هستند، اما کمتر کسی پیدا می شود که از اهمیت برنامه ریزی برای کل زندگی خود آگاه باشد.
گفته می شود که مردم معمولاً برنامه ریزی نمی کنند که شکست بخورند، بلکه در برنامه ریزی کردن شکست می خورند. کاملاً واضح است که راه انداختن یک مراسم عروسی بدون برنامه ریزی فاجعه آمیز است. اما در مورد زندگیتان چه؟
شما سه راه را می توانید انتخاب کنید، یا خودتان باعث روی دادن اتفاقات زندگی شوید، یا کنار بایستید و پیش آمدن آن اتفاقات را نظاره کنید، یا از اتفاق افتادن آنها گیج و مبهوت بمانید.
اگر واقعاً بخواهید که هماهنگ با رویاها و امیال خود زندگی کنید، باید جزء آن دسته از افراد باشید که خود باعث پیش آمدن اتفاقات می شوند. برای موفقیت و رسیدن به آنچه می خواهید، باید برنامه ریزی کنید!

شرکت هوم تک آوازه با توجه به مساله مدیریت زمان که امروزه یکی از مهارت های افراد موفق محسوب می شود اقدام به عرضه بردهای نوشتاری برنامه ریزی نموده است.
این وایت بردهای شیشه ای که در مدل های متفاوت برای برنامه ریزی هفتگی، ماهانه و روزانه طراحی شده اند برای تمامی افرادی که نیازمند به برنامه ریزی می باشند و تمایل دارند به صورت هدفمند از زمان بهره گیرند قابل استفاده می باشد. امروزه با توجه به اهمیت برنامه ریزی برای تمامی افراد با هر حرفه و موقعیت مکانی، نیاز به نوشتن برنامه ای که در مکانی قابل دید قرار داشته باشد بسیار ملموس است. از این رو بردهای نوشتاری هوم تک رامی­توان در دفاتر کار، ادارات، شرکت ها، مدارس، آموزشگاه ها و حتی منازل نیز استفاده نمود.

یکی از مزایای استفاده ازوایت بردهای برنامه ریزی این است که می‌تواند میزان بهره‌وری شما را  برای انجام فعالیت های روزانه، هفتگی و ماهانه افزایش دهد. مدیریت مؤثر زمان به شما اجازه می‌دهد که تکالیف بیشتری را در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر به انجام برسانید.

 
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.